سورس اندروید

سورس اندروید

سورس چیست ؟

به زبان ساده سورس همان کدهایی هست که برنامه نویس قبلا اونا را نوشته و در واقع در پشت برنامه قرار داره و تقریبا دسترسی به اونها غیر ممکنه ( البته راههایی وجود دارده که میشه به اونها دسترسی پیدا کرد بسته به زبان برنامه نویسی ) که شما به تهیه اونها میتوانید از توابع و کلاس های استفاده شده در برنامه ها اگاه بشید.

 

سورس اندروید

سورس های اندروید در  زبان های مختلفی وجود دارد ولی زبان اصلی و رسمی این سورس ها java  می باشد و در نرم افزاری به نام اندروید استودیو که برای خود شرکت گوگل هست (البته هسته اون از IntelliJ IDEA ساخته شده) توسعه داده می شود.ما در بیگت انواع سورس های اندروید در زمینه های مختلف را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که به راحتی بتوانید آن ها را تهیه کنید و در پروژه های خودتان از انها استفاده کنید .

 

سورس اندروید به چه دردی میخوره ؟

شاید برای شما پیش آمده باشید که در نرم افزار اندرویدی خاصی به یک المان یا یک کارایی خاصی برخورد کرده باشید که دوست دارید طریقه پیاده سازی آن را بفهمید ولی از انجایی که برنامه های اندرویدی به صورت پکیج شده هستند و شما دسترسی به کلاسهای انها ندارید و decompile کردن آنها عملا کار سختی هست بیخیال فهمیدن آن شده اید، در این جور مواقع سورس های اندرویدی به کار شما می آید و شما به راحتی میتوانید با داشتن آنها به این کلاسها و پیاده سازی آنها پی ببرید.

با داشتن سورس های اندرویدی مثلا سورس کتاب اندروید شما به راحتی و اندکی تغییرات میتوانید آنها را در مارکتهای معتبری مثل پلی استور، کافه بازار ، مایکت و … آنها را انتشار دهید و به راحتی کسب در آمد کنید.

 

برترین سایت های ارائه دهنده سورس های اندروید:

سایت های زیادی در سطح بین المللی هستند که سورس های اندروید را ارائه می کنند که کی از بهرین آنها سایت codecanyon  هست که سورس های زیادی در دسته بندی های مختلف در اختیار شما قرار می دهد

فیلتر براساس قیمت: